Atsauksmes

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija sadarbojas ar SIA “Edarin” kopš 2015.gada marta. Asociācijas vēlmes un vajadzības vienmēr tiek realizētas ļoti operatīvi. SIA “Edarin” vērtējam kā kvalitatīvu sadarbības partneri, un šīs kompānijas darbiniekus uzskatām par savas jomas profesionāļiem, ar kuriem saziņa vienmēr ir bijusi patīkama. Kā vienu no pēdējiem darbiem varam minēt veiksmīgu Office 365 elektroniskā pasta ieviešanu.
Asociācija noteikti turpinās sadarbību ar SIA “Edarin” arī turpmāk, kā arī rekomendē šo uzņēmumu kā profesionālu un uz sadarbību orientētu partneri.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija Gints Āboltiņš

Ar uzņēmumu EDARIN SIA sadarbojamies kopš janvāra. Esam ļoti apmierināti ar sniegto servisu. Šis noteikti ir uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvu servisu, IT sistēmu lietošanas apmācības, konsultācijas, kā arī problēmsituāciju tūlītēju atrisināšanu. Edarin SIA datortehnikai ieteiks pašu izdevīgāko gan kvalitātes, gan cenas ziņā, izejot no klienta vēlmēm. Spēs rast risinājumu pat vissarežģītākajās situācijās. Edarin SIA komanda ir ļoti izpalīdzīga un pretimnākoša, prieks sadarboties!

Latvijas Būvuzņēmēju partnerība Liene Muciņa

Ar IT kompāniju SIA Edarin sadarbojamies jau vairāk kā vienu mēnesi, visi viņiem uzticētie darbi un apkalpošana, kas saistīta ar mūsu datortīklu vienmēr tiek veikti laicīgi un precīzi. SIA Edarin pārstāvji ir atsaucīgi un izpalīdzīgi, ļoti labi prot organizēt darbus un spēj tikt galā ar ārkārtas situācijām, kas saistītas ar mūsu datortīkla administrēšanu.

Latvijas Nacionālais teātris Alvils Samoilovs

SIA DOTNUVOS PROJEKTAI ar SIA EDARIN sadarbojas jau vairāk, kā 5 gadus un šo gadu laikā ir pierādījies, ka varam uzticēties šai kompānijai. Mums, kā strauji augošam uzņēmumam nereti gadās nepieciešamība pēc ātra un kvalitatīva risinājuma, SIA EDARIN vienmēr ar šiem uzdevumiem tiek galā. Saprotamies no pus vārda, kas mūsu darba apstākļos un tempā nav mazsvarīgi. Ja būtu jāliek atzīme, kā skolās, tad tā būtu pieci ar plusu, pēc vecās sistēmas.
Uz tik pat veiksmīgu sadarbību arī turpmāk SIA DOTNUVOS PROJEKTAI.

Dotnuvos Projektai

Strādājam ar EDARIN puišiem gandrīz 20 gadus. Vienmēr fascinējusi operativitāte, ātrums un attieksme ar kādu viņi risina jebkuru IT problēmu mūsu uzņēmumā.
Lai veicas uzņēmumam un tā darbiniekiem!

Salons Objekts Arnis Šimkuss

SIA “Edarin” komanda ļoti palīdzēja mūsu uzņēmumam kritiskā brīdī.
Darbu veica ātri, profesionāli, deva arī papildus ieteikumus, kas noderēja tālākajam darbam.
Bija prieks sadarboties, noteikti lūgsim palīdzību arī turpmāk!

RITMUS arhitekti Ieva Rīta

Ir lieliski, ja var pievērsties savam darbam nedomājot par tehnisko nodrošinājumu tā izpildei. Tieši tik veiksmīga jau vairākus gadus ir mūsu sadarbība ar SIA “Edarin”. Uzņēmuma darbinieki vienmēr bijuši ļoti atsaucīgi un raduši risinājumu visām problemātiskām situācijām, kā arī dalījušies ar ieteikumiem, lai mums vienmēr būtu laikmetam un vajadzībām atbilstoša tehnika.

Creamfinance Latvia Zane Edule

Jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojamies ar SIA “Edarin”. Saziņa ar šīs kompānijas pārstāvjiem ir patīkama un konstruktīva. Mūsu vajadzības un vēlmes vienmēr tiek uzklausītas un realizētas. SIA “Creamfinance Latvia” iesaka SIA “Edarin” kā uzticamu, profesionālu, uz klientu orientētu sadarbības partneri.

Crediton Jevgenija Bogdanova